Bąbelkowy świat
Witajcie Mamy

   Witajcie Mamy,

      W ten oto sposób z blogów ślubnych przeprowadzamy nasz wątek dziecinny na blogi mamuśkowe.

Teraz czas się przedstawić. Mam na imię Agnieszka, mam 35 lat,  a od blisko 9 mięsięcy jesteśmy z moim mężęm Rafałem, szczęśliwymi rodzicami małego Nataniela. Nasz synek urodził się jako wcześniak na przełomie 34 i 35 tgodnia ciąży, ważył 2200 i mierzył 49 cm, pierwsze dwa dni spędził w inkubatorze, a potem nierozerwalnie z mamą aż do 3 kwietnia kiedy to skończył się mój urlop macierzyński. Jak większość mam gdyby to była tylko kwestia wyboru to najchętniej zostałabym z Natkiem jak najdłużej się da, niestety życie pisze inne scenariusze.

    W tej chwili nasz Szkrab rozwija się dobrze, tryska zdrowiem 9oprócz drobnych infekcji i kataru) waży ponad 8 kg, co najbardziej odczuwaja moje ręce i kręgosłup;) i ma ok. 73 cm. Piszę ok. bo zmierzyć to wiercące się jak wąż ciałko nie jest łatwo. Od miesiąca bardzo skrupolatnie badamy i odkrywamy świat wokól nas, zaczynjąc od łóżeczka, pokoju,  a kończąc na spacerach. Jak tylko złapiemy bakcyla samodzielnego chodzenia to dopiero będziemy odkrywać:)

 

 Tym czasem cieszymy się każdym nowym osiągnięciem Natka. Od wczoraj załapał, że w łóżeczku można się podciągnąć  i samemu próbować wstawać, jak na razie kóńczy się na klęczeniu, ale to już sygnał żeby całkowicie opuścić łóżeczko, bo to tylko kwestia dni.

 

Miłego dnia Wam życzę i do poczytania wkrótce.

 

Tagi
Brak.
Aktualna ocena:
Twoja ocena została zapisana.
Komentarze
Aga&Jacek&Oliwka
( 11:32:50, 01.06.2011 )
Oliwka 7 miesięcy i 8 kg na liczniku:)
agusia-mamusia
( 17:35:40, 30.05.2011 )
Witaj Agnis:-) masz rację to tylko kwestia dni aż Nataniel wstanie:-)
Agnis`
( 17:31:45, 30.05.2011 )
W porównaniu z rówieśnikami pewnie tak, ale według wyliczeń naszej pani pediatry i w odniesieniu do wagi urodzinowej to przybiera prawidłowo i nawet 350 g miał nadwyżki. W każdym razie wygląda zdrowo i z pewnością krzywdy z jedzonkiem sobie nie robi.
sylwuska
( 17:05:18, 30.05.2011 )
witamy Natka i Mamusię :) Alek ma pół roku i waży 8,2kg więc kruszynka z Waszego synka ;)
Dodaj komentarz
Twój nick:


Twój komentarz:


Podaj sumę dodawania 2+3:


Strona główna Księga gości Agnieszka i MikołajSylwia i AleksanderEmilia i SzymonMama KrystianaAdela i JaśKlaudia i AnulkaPatrycja i PatrykAga i OliwkaIzabeelle i maleństwo Nataniel Licznik odwiedzin: 577822